ITK AB

Box 110 34
168 67 Bromma
Org.nr. 556206-4898

E-post: info@itk.se
Växel: 08-564 350 00
Felanmälan: 08-564 350 10
Under dagtid svarar vi på kontoret i telefon, övrig tid kopplas samtalet vidare till vår jourmottagare. Ring in din felanmälan, undvik e-post, för att vi ska kunna ge så snabb och bra service som möjligt.

Besöks- och leveransadress
ITK AB
Ranhammarsvägen 29
168 67 Bromma

Faktureringsadress
ITK AB
FE 1013 Scancloud
831 90 Östersund

Faktura via e-post
itk.intern@pdf.scancloud.se

Plusgiro: 91 51 97 -8
Bankgiro: 367-1567

Arbetsledning

Sara Walldén
VD
08-564 350 12
sara.wallden@itk.se

Håkan Mattsson
Arbetsledning, nymontage
0708-49 50 07
hakan.mattsson@itk.se

Andreas Bergqvist
Arbetsledning, nymontage
070-849 50 06
andreas.bergqvist@itk.se

Per Bergmark
Arbetsledning, modernisering
0708-49 50 14
per.bergmark@itk.se

Fredrik Jonsson-Cederling
Arbetsledning, service & underhåll
0708-49 50 29
fredrik.cederling@itk.se

Marcus Åkerstedt
Arbetsledning, service & underhåll
0708-49 50 10
marcus.akerstedt@itk.se

Försäljning

Lars Walldén
Försäljning, nymontage & modernisering
08-564 350 02
0708-25 57 19
lars.wallden@itk.se

Linus Hagman
Försäljning, nymontage & modernisering
08-522 958 36
0736-40 50 36
linus.hagman@itk.se

Tommy Kellner
Försäljning, nymontage & modernisering
08-522 958 27
0708-49 50 27
tommy.kellner@itk.se

Teknisk beredning

Jonatan Andrén
Teknisk beredning
0736-40 50 41
jonatan.andren@itk.se

David Sandqvist
Teknisk beredning
0708-49 50 09
david.sandqvist@itk.se